Wybierz język:

Headline

An est moderatius mediocritatem eu cum latine deserunt

6.11.2014: Konferencja Wyróżnienie w konkursie EFS

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zorganizował konferencję pt „Osiem lat Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  w województwie dolnośląskim oraz kontynuacja wsparcia z EFS w nowym okresie programowania 2014-2020”, która odbyła się 6 listopada 2014 we Wrocławiu.

Celem konferencji było podsumowanie Programu Operacyjnego PO KL przez zaprezentowanie osiągniętych efektów wdrażania programu dziennikarzom i uczestnikom konferencji, promocja wzorcowo realizowanych projektów (dobrych praktyk), uzupełnione o panel dyskusyjny w trakcie, którego przybliżone zostały min. zagadnienia związane z kontynuacją wsparcia z EFS w latach 2014-2020″.

W trakcie konferencji zostały przyznane wyróżnienia w postaci czeków na 100 zł i inne ciekawe nagrody dla osób, które wygrały w konkursie na krótką opowieść pt. „Jak EFS zmienił moje życie – II Edycja”. Oczywiście jednym z wygranych był Łukasz Przelaskowski, właściciel firmy Poszukiwacze Przodków.

Dziękuje EFS oraz DWUP za wyróżnienie, zaproszenie, możliwość poznania ciekawych osób, a także ciekawą konferencję z pysznym poczęstunkiem włącznie.

  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube