Wybierz język:

Headline

An est moderatius mediocritatem eu cum latine deserunt

Kolekcjonerskie magnesy podbijają lokalny rynek!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur

Przygody Frankiego i Doktorka stały się prawdziwym rarytasem dla kolekcjonerów magnesów i nie tylko, wzory są przenoszone także np. na kubki czy koszulki. Obecnie przygotowujemy już wzory dla Wrocławia w wersjach świątecznych na zimę, a także dla Kopalni Złota w Złotym Stoku! A jak się to zaczęło?

 

Firma Poszukiwacze Przodków – Łukasz Przelaskowski i jej pomysł na rozwój regionu Ząbkowic Śląskich – miasta Frankenstein i Krzywej Wieży poprzez otwarcie sklepików Galeria na Krótkiej oraz Pamiątki z Frankensteinem rozwija się z dnia na dzień.
Pomysł na Przygody Frankiego i Doktorka powstał w Ząbkowicach Śląskich, które od XIII wieku do 1945 roku nosiły nazwę Frankenstein. Właściciel firmy, Łukasz Przelaskowski, postanowił ożywić miasto poprzez pomysł na dwóch bohaterów, których ożywił według swojej myśli i wyobraźni, a pomógł współpracujący z nim wrocławski grafik Jakub.
Przygody Frankiego i Doktorka są przygodami dwóch bohaterów z Ząbkowic Śląskich – miasta Frankensteina i Krzywej Wieży. Animowane postacie odkrywają uroki, tajemnice, historie i legendy miast oraz miasteczek z powiatu Ząbkowickiego z myślą o podróży po całej Polsce, a dalej świecie. W ten sposób młodzi i starsi mają formę edukacyjną poprzez kolorowe scenki wyjątkowych postaci na tle lokalnych lokalnych obiektów zabytkowych, a jednocześnie zabawę bowiem magnesy są kolekcjonerskie i można dany wzór zakupić w tylko jednym miejscu, co też zwiększa chęć podróży i odkrywania punktów je sprzedających.
W dalszym planie będą:
– przygotowane animowane mapy z miastami przygód wspomnianego duetu, które każdy będzie mógł powiesić na ścianie w domu u dzieci bądź udekorować lokal witając turystów magiczną mapą. Przygód Frankiego i Doktorka w swoich stronach, jakich będą mieli na przestrzeni całego roku podczas różnych świąt, wydarzeń powiązanych z danym miejscem, powstało już bardzo dużo.
– przygotowanie komiksu o bohaterach w naszych stronach i dalej już w Polsce i świecie.

Obecnie punkty prowadzące sprzedaż magnesów to:

1. Sklepik Pamiątki z Frankensteinem w Ząbkowicach Śląskich.

2. Kopalnia Chryzoprazu, Opalu i Niklu w Szklarach [ http://www.kopalniaszklary.pl/]

3. Spływ pontonowy Ski Raft w Bardzie. [ http://www.ski-raft.pl/]

4. Camelia – kwiaciarnia i upominki w Bardzie.

5. Fort Don Jon w Srebrnej Górze. [ http://forty.pl/ ]

6. W sklepie spożywczo -przemysłowym u „Doroty” przy ul. Letnia 14 – Srebrna Góra.

7. Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu na Rynku. Link: Zobacz wnętrze / Street View

Wzory na te miejsca w załączniku. Pozostałość znajdą Państwo w naszym sklepiku on-line gdzie wysyłamy dla Polonii produkty na cały świat:
http://poszukiwaczeprzodkow.com/sklep/pl/
– magnesy: http://poszukiwaczeprzodkow.com/sklep/pl/23-magnesy

Mamy już kolejne zamówienia do kolejnych miast z nowymi przygodami naszych bohaterów na tle tamtejszych atrakcji, obiektów zabytkowych.

Zapraszamy inne miasta do współpracy, a znajomych do udostępniania tej informacji dalej oraz odwiedzin tych wspaniałych, unikatowych na świecie miejsc, a na koniec zakupów i zamówień :).

 

  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube